Centrum medyczne NOVA to nowo powstały ośrodek zlokalizowany w centrum Słupska. Kładziemy nacisk na jakość usług i zadowolenie pacjentów. Bazujemy na dobrze dobranej, specjalistycznej kadrze lekarzy z bogatym doświadczeniem klinicznym.
W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści:
endokrynolog, endokrynolog dziecięcy, neurolog dziecięcy, radiolog oraz patomorfolog. Stale monitorujemy potrzeby medyczne Słupska i okolic oraz planujemy nawiązanie współpracy z lekarzami innych brakujących w tym rejonie specjalizacji. Oferujemy również możliwość wykonania badań USG nowoczesnym aparatem oraz biopsji pod kontrolą USG w pracowni diagnostyki obrazowej.

Serdecznie zapraszamy!

WIODĄCE METODY

Centrum dysponuje wysokiej klasy sprzętem umożliwiającym naszym pacjentom stworzenie możliwości szybkiej i nowoczesnej diagnostyki.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Współpracujemy z kadrą lekarzy specjalistów, którzy zdobywali doświadczenie w wiodących ośrodkach medycznych w całym Kraju.
Nasi lekarze stale poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w zjazdach i sympozjach, a ich umiejętności udokumentowane są licznymi dyplomami i certyfikatami.

WZAJEMNY SZACUNEK

Skuteczny przebieg terapii opiera się nie tylko na wiedzy i kompetencji, ale także na empatii, zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Centrum medyczne NOVA © 2020